فروشگاه میوه و تره بار شیلانَک
از کشاورزان و فروشندگان میوه جات ، صیفی جات و سبزیجات دعوت به عمل می آید
برای معرفی و فروش محصولات خود با شماره های
09216393789 و 09107869855
تماس حاصل نمایند .
فروشگاه اینترنتی تره بار , وارد شوید
جهت معرفی محصولات خود و همکاری با فروشگاه کلیک کنید
عناوین خبرها فواید مصرف زغال اخته مواد غذایی آسیب زننده به کلیه جلوگیری از افزایش وزن با مصرف میوه و سبزیجات استفاده از پوست موز هر میوه برای کجاست دیابت و مصرف میوه منشاء میدان مغناطیسی زمین چه چیزی اکوسیستم های زیر آب ما را می کشد نقش میکروبها در چرخه ازت خاک کاهش انتشار دی اکسید کربن از صنعت سیمان بهبود سلامت خاک هر فصل چه غذایی باید بخوریم سالاد میوه ی گرمسیری جک فروت چیست رامبوتان چیست منگوستین میوه ستاره چیست بهترین ادویه ها برای سلامتی طریقه مصرف آناناس میوه لیچی خارگیل چیست ؟ انبه چیست ؟ نحوه خوردن پاپایا میوه اژدها چیست ؟ کشاورزی آبیاری هوشمند فروش آلو بخارا ارگانیک
منگوستین

خرید منگوستین

منگوستین میوه ای زیبا و تایلندی است . از آنجا که حاوی آنتی اکسیدان های زیادی است ، فواید بسیاری برای سلامتی نیز دارد.
میوه گرمسیری منگوستین در تایلند به وفور رشد می کند. سایز آن به اندازه یک توپ تنیس است ، با یک پوسته محکم که به رنگ بنفش پررنگ است.
این میوه بی نظیر دارای عطر و طعم شیرین و بافتی بسیار نرم است و سرشار از آنتی اکسیدان ها و ریز مغذی ها است. برای خرید منگوستین این میوه را می توان در فروشگاه ها و بازارهای مواد غذایی آسیایی یافت.
نحوه انتخاب منگوستین : منگوستین های خوب دارای کلاه سبز رنگ به نظر سالم و براق بر روی پوست بیرونی خود هستند. این میوه باید محکم باشد و ترک نداشته باشد. اطمینان حاصل کنید که این میوه عاری از اشکال است و میوه هایی که در لبه های بیرونی پوسته به رنگ زرد شده را خریداری نکنید .
بریدن منگوستین : برای باز کردن منگوستین ، آن را محکم روی صفحه برش نگه دارید و برش را با یک چاقوی دندانه دار بزنید. اگر منگوستین مسن تر باشد ، پوست آن سخت تر برش خواهد خورد . بطور سطحی اطراف آن را برش دهید ، در عمق حدود 1/4 تا 1/3 اینچ ، فقط کافی است که دریچه ای برای وارد شدن انگشتان ایجاد کنید.
اگر چاقو ندارید ، می توانید منگوستین را بین دو کف دست خود نگه دارید و دستان خود را فشار دهید تا پوسته های بنفش آن را خرد کنید. پس از ترک شدن پوسته ها ، باید بتوانید آنها را جدا کنید. فقط بخاطر داشته باشید که این روش خوبی نیست و ممکن است باعث خرد شدن قسمت های داخلی شود و مقداری آب آن را آزاد کنید.

خوردن منگوستین

نحوه مصرف منگوستین : برای خوردن منگوستین بعد از اینکه کل میوه را بریدید ، سعی کنید آن را با انگشتان خود باز کنید یا به آرامی هر یک از نیمه ها را با دستان خود جدا کنید ، مانند باز کردن آووکادو. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید ، یا رنگ سفید آن را نمی بینید ، به اندازه کافی برش نزده اید.
پوست را دور بیندازید تا میوه سفید منگوستین نشان داده شود. اگر مقداری از پوسته بنفش منگوستین به میوه می چسبد ، اشکالی ندارد. این پوست بنفش پر از آنتی اکسیدان ها و ریز مغذی های ارزشمند است.
منگوستین های خوب دارای بخش هایی هستند که به رنگ سفید مات ، محکم و شفاف یا زرد رنگ نیست. میوه منگوستین از لحاظ ساختار داخلی شبیه به یک نارنج است. به سادگی از انگشتان دست خود استفاده کنید تا بخش ها را از یکدیگر جدا کنید.
دانه های منگوستین نرم و خوراکی هستند و نیازی به برداشتن آنها نیست. در بعضی موارد ، حتی ممکن است متوجه نشوید که دانه ها در آنجا هستند. بعضی از افراد تصمیم دانه هایش را نمیخورند زیرا ممکن است سفت و تلخ باشد.
نحوه مصرف منگوستین : مانگوستین را می توان تازه یا همراه با سایر میوه ها در یک سالاد میوه تازه میل کرد. منگوستین را می توان برای بستنی و سوربیت و بسیاری از دسرهای دیگر استفااه کرد. در بالای پودینگ آسیایی مانند پودینگ تاپیوکای تایلندی از آن به عنوان یک گلدان استفاده کنید . همچنین ممکن است بخواهید منگوستین را در غذاهای خود استفاده نمایید و یک طعم دلپذیر را اضافه کنید.

بر چسب ها :

میوه منگوستین

-

نحوه مصرف منگوستین

-
نحوه انتخاب منگوستین
تلگرام فروشگاه instagram pinterest
twitter google-plus facebook
شماره های تماس :
09216393789
09107869855
ایمیل :
shilanak@gmail.com
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شیلانک می باشد
آدرس سایت :
www.shilanak.com
درخواست همکاری
ثبت نام در سایت