فروشگاه میوه و تره بار شیلانَک
از کشاورزان و فروشندگان میوه جات ، صیفی جات و سبزیجات دعوت به عمل می آید
برای معرفی و فروش محصولات خود با شماره های
09216393789 و 09107869855
تماس حاصل نمایند .
فروشگاه اینترنتی تره بار , وارد شوید
جهت معرفی محصولات خود و همکاری با فروشگاه کلیک کنید
عناوین خبرها فواید مصرف زغال اخته مواد غذایی آسیب زننده به کلیه جلوگیری از افزایش وزن با مصرف میوه و سبزیجات استفاده از پوست موز هر میوه برای کجاست دیابت و مصرف میوه منشاء میدان مغناطیسی زمین چه چیزی اکوسیستم های زیر آب ما را می کشد نقش میکروبها در چرخه ازت خاک کاهش انتشار دی اکسید کربن از صنعت سیمان بهبود سلامت خاک هر فصل چه غذایی باید بخوریم سالاد میوه ی گرمسیری جک فروت چیست رامبوتان چیست منگوستین میوه ستاره چیست بهترین ادویه ها برای سلامتی طریقه مصرف آناناس میوه لیچی خارگیل چیست ؟ انبه چیست ؟ نحوه خوردن پاپایا میوه اژدها چیست ؟ کشاورزی آبیاری هوشمند فروش آلو بخارا ارگانیک
هر میوه برای کجاست

میوه ها در کجا بیشتر تولید میشوند

یک مطالعه جدید نشان داده است که بسیاری از مردم از محل رشد میوه ها و سبزیجات و اینکه هر میوه برای کجاست اطلاع ندارند. ممکن است علاقه مند باشید در مورد اینکه میوه ها در کجا بیشتر تولید میشوند اطلاعات کسب کنید .. پس بهتر است با ما همراه باشید.
اووکادو
آووکادو در اقلیم های گرمسیری و مدیترانه ای در سرتاسر جهان رشد می کند مکزیک همچنان بزرگترین منبع تولید آووکادو در جهان است.
خربزه
گیاه خربزه بومی آسیای میانه است ، اما انواع بسیاری از آن در مناطق آب و هوای گرم در سراسر جهان وجود دارد.
سیب
در جولای سال 2017، لهستان بزرگترین تولید کننده سیب در اروپا بود. ایتالیا در رده دوم قرار گرفت و فرانسه به عنوان سومین تولید کننده سیب در اروپا شناخته شد.
موز
موز در مناطق گرمسیری جهان مانند آفریقا ، آمریکای لاتین و کارائیب و هند رشد می یابد. تقریباً یک پنجم کل موزهای تولید شده در آن مناطق به سایر نقاط جهان صادر می شود.

میوه ها در کجا بیشتر رشد می کنند

انگور
ایتالیا و فرانسه دو تولید کننده بزرگ انگور هستند. طبق اطلاعات اطلس جهانی ، ایتالیا سالانه حدود 8307،514 تن انگور تولید می کند.
پرتقال
اطلس جهانی توضیح می دهد ، برزیل بزرگترین تولید کننده پرتقال در جهان است و حدود 30 درصد از کل پرتقال های صادر شده در سراسر جهان را تولید می کند. تقریباً تمام تولید نارنج در برزیل در شهر سائوپائولو صورت می گیرد. ایالات متحده دومین تولید کننده بزرگ نارنج در جهان است و چین در رتبه سوم قرار دارد.
خیار
گیاه خیار بومی هند است و هزاران سال در این کشور پرورش یافته است. در سال 2016 گزارش شد که چین نزدیک به 77 درصد کل خیارها و غذاهای جهانی را تولید کرده است و 80.6 میلیون تن از این سبزی را کشت می کند.
هویج تولید کنندگان برتر از هویج در سراسر جهان عبارتند از: چین، ازبکستان و روسیه ایالات متحده در رده چهارم این فهرست قرار دارد و سالانه حدود 1.3 میلیون تن هویج و شلغم تولید می کند.
گوجه
در سال 2016 ، 177 میلیون تن گوجه فرنگی در سراسر جهان تولید شده است. چین در حال حاضر بزرگترین تولید کننده گوجه فرنگی در سراسر جهان است و هند در دوم و ایالات متحده در سوم بزرگترین تولید کننده گوجه فرنگی در اروپا ایتالیا است که سالانه بیش از 5.6 میلیون تن گوجه فرنگی کشت می کند.
کاهو
در حالی که چین یکی از بزرگترین تولیدکننده کاهو در سراسر جهان است ، اسپانیا و ایالات متحده دو صادر کننده بزرگ سبزیجات هستند
میوه ها در کجا بیشتر رشد می کنند ؟ کشور ما ایران با توجه به 4 فصل بودن و بهره مندی از خاک حاصلخیز از میوه های با کیفیتی برخوردار است که علاوه بر تامین میوه برای داخل ، بخشی از آن ها به دلیل کیفیت بی نظیرشان به دیگر کشورها نیز صادر میگردد. ما در اکثر شهرهایمان توانایی تولید میوه های مختلف را دارا میباشیم. چیزی که شاید در هر جایی از جهان شاهد آن نیستیم.

بر چسب ها :

توانایی تولید میوه های مختلف

-

تامین میوه برای داخل

-
تولید میوه
تلگرام فروشگاه instagram pinterest
twitter google-plus facebook
شماره های تماس :
09216393789
09107869855
ایمیل :
shilanak@gmail.com
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شیلانک می باشد
آدرس سایت :
www.shilanak.com
درخواست همکاری
ثبت نام در سایت