فروشگاه میوه و تره بار شیلانَک
از کشاورزان و فروشندگان میوه جات ، صیفی جات و سبزیجات دعوت به عمل می آید
برای معرفی و فروش محصولات خود با شماره های
09216393789 و 09107869855
تماس حاصل نمایند .
فروشگاه اینترنتی تره بار , وارد شوید
جهت معرفی محصولات خود و همکاری با فروشگاه کلیک کنید
عناوین خبرها فواید مصرف زغال اخته مواد غذایی آسیب زننده به کلیه جلوگیری از افزایش وزن با مصرف میوه و سبزیجات استفاده از پوست موز هر میوه برای کجاست دیابت و مصرف میوه منشاء میدان مغناطیسی زمین چه چیزی اکوسیستم های زیر آب ما را می کشد نقش میکروبها در چرخه ازت خاک کاهش انتشار دی اکسید کربن از صنعت سیمان بهبود سلامت خاک هر فصل چه غذایی باید بخوریم سالاد میوه ی گرمسیری جک فروت چیست رامبوتان چیست منگوستین میوه ستاره چیست بهترین ادویه ها برای سلامتی طریقه مصرف آناناس میوه لیچی خارگیل چیست ؟ انبه چیست ؟ نحوه خوردن پاپایا میوه اژدها چیست ؟ کشاورزی آبیاری هوشمند فروش آلو بخارا ارگانیک
انبه چیست ؟

طعم انبه

انبه چیست ؟
تصور می شود انبه ها بومی هند هستند ، جایی که میوه های گرمسیری آن بسیار محبوب هستند . این میوه یکی از میوه های بسیار گرمسیری است که در مناطقی از آسیا ، مکزیک ، آمریکای جنوبی و آفریقای مرکزی رشد می کند. انبه در اواخر بهار و تابستان برداشت می شود که برخی از گونه ها سالی دو بار میوه می گیرند. این درخت بخشی از خانواده باته است و غالباً در هر محصول 100 میوه تولید می کند. حتی می تواند تا 300 سال به تولید میوه ادامه دهد.
طعم انبه :
عطر و طعم انبه به عنوان ترکیبی ظریف از طعم های هلو ، آناناس و زردآلو توصیف شده است ، که ترکیبی کامل از شیرین و ترش است. گوشت انبه رسیده دارای بافت گوشت مانند است که اطراف آن بذر بزرگ مسطح و غیر قابل خوردنی در مرکز آن قرار دارد

تشخیص انبه رسیده

تشخیص انبه رسیده:
هنگام انتخاب انبه ، سعی کنید انبهی که معطر تر و سنگین تر از بقیه هست را انتخاب کنید . هنگامی که یک انبه رسیده را فشار می دهید ، باید مقداری نرم باشد. از انبه هایی که علائم قارچ یا علائم قهوه ای رنگ دارند ، خودداری کنید.
انبه های رسیده از رنگ سبز مایل به زرد تا قرمز رنگ دارند و ممکن است هر سه رنگ را در یک تکه میوه مشاهده کنید. انبه های نارس چند روز بیرون از یخچال رسیده می شوند. برای ماندگاری بیشتر آنها می توانید انبه های رسیده را یخچال و فریزر کنید.
نحوه خوردن انبه :
یک قسمت از انبه را برش بزنید و آن را به دو نیم تقسیم کنید . در اینجا می توانید گوشت آن را با یک قاشق بزرگ جدا کنید و دو قسمت گوشتی را به اندازه مکعب ها ی دلخواه برش بزنید. مکعب ها برای سالادهای میوه و سایر دستور العمل هایی که برای خوردن انبه وجودد دارد عالی هستند . اکنون میتوانید از خوردن انبه تازه خود لذت ببرید یا از آن برای اضافه کردن به سالادهای میوه ، دسرها یا سایر غذاهای تایلندی استفاده کنید. انبه تازه چندین روز در یخچال نگهداری خواهد شد. همچنین می تواند یخ زده نیز باشد.
توجه داشته باشید که انواع بسیاری از انبه وجود دارد. نوع معمولی انبه مکزیکی در مقایسه با انبه آسیایی گردتر و کمی محکم است. انبه مسطح و کلیوی شکل با پوست زرد دارای فیبر کمتری و بافت نرم و صاف تری است.
در غذاهای تایلندی زیادی میتوان از انبه استفاده کرد . مانند : پودینگ برنج چسبناک با انبه ؛ مرغ انبه ؛ غذاهای دریایی با انبه ؛ سالاد انبه سبز ؛ کیک نارگیل _انبه ؛ کیک انبه تایلندی .

بر چسب ها :

انبه مکزیکی

-

انبه آسیایی

-
سالاد انبه
تلگرام فروشگاه instagram pinterest
twitter google-plus facebook
شماره های تماس :
09216393789
09107869855
ایمیل :
shilanak@gmail.com
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شیلانک می باشد
آدرس سایت :
www.shilanak.com
درخواست همکاری
ثبت نام در سایت